Денежниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Заходи присвячені Дню Соборності України

День 22 січня 1919 року увійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України.
     В Денежниківській ЗОШ І -ІІІ ступенів -  це свято відзначається щорічно , бо саме в такі непрості часи єднання і любов до неньки-України особливо потрібні. Протягом 16-20 січня в Денежниківській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулися заходи, які пройшли під знаком єднання українського народу та під загальним гаслом «Єдина і неподільна Україна» з використанням історичних паралелей подій, пов’язаних із боротьбою українців за єдність держави у минулому столітті і нинішньою звитягою народу проти експансії на українські землі.
       Всі вчителі та школярі школи  зранку прикрасили себе жовто-блакитними стрічками. На перерві пройшла святкова лінійка, під час якої учні почули історію свята, всі разом заспівали Гімн України.  В школі проведено виховні години, інформаційні хвилинки «Соборність України. Естафета поколінь: від діда-прадіда»,  тематичний  флешмоб «Одна єдина і вільна Україна», на якому діти за допомогою карти України показали єдність усіх 24 областей України та особливу увагу приділили Криму, тим самим ще раз показав школярам, те що рано чи пізно, але все повернеться на свої місця і над Кримом знов замайорить український прапор.
      На  шкільному  стенді оформлено  корисну інформацію та фотоколажі  «Україна - єдина держава».
      Свято в школі тривало цілий день. На другій перерві учні початкової школи влаштували майстер-класи з виготовлення державної символіки: молодші школярі виготовляли паперові українські прапорці. А школярі старших класів відкрили справжню студію боді-арту: старшокласники провели акцію з розмальовування облич у кольори державної символіки,а все це вони робили під мелодії пісень про Україну,які лунали на усіх перервах.
     Як символ єднання всієї України, всі учні і вчителі школи вишикувались разом і взялися за руки, утворивши «живий ланцюг».
У цей день, молодь, яка утворює «живі ланцюги» по всій країні, доводить, що ми – єдиний народ та справді соборна держава. Це єдність, про яку споконвічно мріяли наші пращури, Шевченком омріяна єдність, що має стати запорукою існування єдиної, соборної демократичної України. Бо тільки єдність людей і спільність їхньої мети відкриває шляхи до перемоги, до світлого майбутнього нашої держави.
Наприкінці цього святкового дня, всі учні нашої школи на знак любові до своєї рідної землі зробили символ «серця», як символ чистої та палкої любові до своєї рідної землі,до своєї історичної спадщини.
Виховання патріотизму молоді – одна з найактуальніших тем сьогодення, бо всі розуміють, що тільки в єдності та згуртованості український народ зможе подолати всі негаразди та труднощі.
      Відзначаючи День Соборності України  у школі, ми повинні ще і ще раз врахувати уроки минулого, що переконливо засвідчують необхідність єдності, відмови від внутрішніх конфліктів задля забезпечення територіальної, економічної, політичної та духовної цілісності України. Ідеї соборності, єдності батьківських земель, незалежності й державного суверенітету, які зміцнюють нашу віру у свою спроможність бути господарями власної землі та здатність забезпечити достойне життя кожного громадянина України.
      Єдність українців, незалежно від регіону їх проживання – на Заході чи Сході, на Півдні чи на Півночі або у Центрі України – це сила українців. Тільки коли ми об'єднані – ми можемо протистояти будь-якому ворогові: внутрішньому чи зовнішньому.

Праздник Первого звонка

Если театр начинается с вешалки, то школа – с линейки, посвященной Дню знаний.

Не смотря ни на что, этот новый учебный 2014 – 2015 год начался с торжественного праздника и по традиции был проведен на площади, возле школы.

В этом году нашей школе исполнилось 25 лет и выпускники минувших лет c удовольствием взяли слово  и поздравили школу с этой знаменательной датой.

Для кого – то это был первый звонок в новой школе, для кого – то он стал последним первым звонком.

Многие приезжие дети на себе ощутили гостеприимство нашей школы и добродушность учителей, а многие с огорчением провожали этот праздник. Для наших выпускников этот год стал последним в стенах нашей школы. И можно было увидеть слезы на глазах выпускников и их родителей, когда они в последний раз 1 сентября переступали порог школы, чтобы зайти в свой класс и провести свой последний первый урок.